Vinozoom

E-shop zaZOOMovaný na víno

Pro firmu Lipera jsme vytvořili český a slovenský e-shop Vinozoom včetně napojení na informační systém Money S4 a vlastního designu na míru.

www.vinozoom.cz www.vinozoom.sk

01 Klient

Vinozoom představuje jedinečný svět vín, kde si 100% stojí za každým vínem, ať už je to z Moravy, Slovenska nebo ze zahraničí. Každého vinaře, jehož vína nabízejí, znají osobně, a sledují každý jejich krok od vinice až po sklep. Díky tomu můžou plně důvěřovat jejich postupům a poctivé práci, kterou odvádějí. S Vinozoom si můžete být jisti, že vaše chuťové buňky budou nadšené a vaše vybrané víno bude vždy správnou volbou.

2
Jazykové mutace
3
Skladové haly

02 Řešení

Nový e-shop je napojený na ERP systém Money S4, kde probíhá centrální správa produktů, tvorba cen a zařazování do kategorií. Pomocí realtime synchronizací jsou všechna relevantní data přenesena a aktualizována v e-shopu. E-shop do systému Money S4 zaznamenává objednávky, a na základě zpracování v systému poté aktualizuje jejich stavy.

Od samého počátku byl e-shop navržen a implementován ve dvou jazykových variantách, konkrétně v české a slovenské mutaci, aby poskytoval komplexní jazykovou podporu pro obě cílové skupiny.

Pro e-shop jsme vyvinuli systém umožňující snadné vytváření speciálního megamenu. Tento systém umožňuje sestavování menu z různých předem definovaných obsahových prvků, čímž poskytuje flexibilitu a možnost plně přizpůsobit navigaci podle individuálních potřeb a představ klienta.

Napojení na Money S4

Napojení na Money S4

Propojení e-shopu se systémem ERP Money S4 umožňuje efektivní řízení objednávek, správu skladových zásob a fakturaci.

Dopravce Messenger

Dopravce Messenger

Dopravní služba Messenger poskytuje zvláštní přepravu pro vinotéky a e-shopy s vínem, která zajišťuje bezpečné doručení zásilky v nepoškozeném stavu.

Firemní víno

Firemní víno

Objednávkový systém pro vína nebo skleničky na víno s možností personalizace a umístěním vašeho loga.

03 Výsledek

04 Koukněte na naše další reference

Máte zájem o spolupráci?

Ozvěte se nám a my vám zdarma zkonzultujeme nejlepší způsob vývoje vašeho nového e‑shopu.

Poptat spolupráci

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Jste agentura zastupující klienta?

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.