Ekka Gold

Prodej drahých kovů

E-shop se systémem pro prodej investičních kovů s šablonou upravenou na míru.

www.ekkagold.cz
Ekka Gold

01 Klient

Společnost EKKA-Gold s.r.o. vznikla v roce 2009 se záměrem specializovat se na obchodování se vzácnými kovy. V roce 2010 se k ní připojil významný zahraniční partner, aurum KG z Mnichova, a začlenil EKKA-Gold do společné pobočkové sítě. I když německý partner již nemá majetkový podíl v EKKA-Gold, společně sdílí logistiku a mají přímé obchodní spojení s většinou hlavních světových producentů.

10+
Proveřených producentů
15
Let na trhu

02 Řešení

Vytvořili jsme e-shop, který v pravidelných intervalech, každých 5 minut, aktualizuje ceny produktů podle ceny drahých kovů a aktuálního kurzu eura. Tato pravidelná aktualizace zajišťuje, že zákazníci vždy vidí aktuální informace o cenách, což přispívá k transparentnosti a důvěře při nákupu drahých kovů. Dále jsme připravili modul, který dovoluje na e-shopu nakupovat jen v době, kdy je otevřena burza drahých kovů.

Produkt s cenou na dotaz

Produkt s cenou na dotaz

Nový typ produktu, který místo ceny zobrazuje tlačítko pro rozbalení kontaktního formuláře, přes který může zákazník poslat poptávku na cenu.

Grafy cen

Grafy cen

Připravili jsme informační proužek, který zobrazuje aktuální ceny zlata, stříbra, platiny a paládia s možnosti rozkliknutí grafu historie cen.

Importy od dodavatelů

Importy od dodavatelů

Importy v pravidelných 5 minutových intervalech aktualizují ceny komodit, takže je vždy zaručena aktuální cena produku.

03 Výsledek

04Jak je s naší prací spokojený klient?

Zájem o provozování e-shopu na platformě Rocketoo společnosti Digital Wizards jsme projevili před několika lety na doporučení spokojeného uživatele.

Uvítali jsme nabídku moderních nástrojů správy e-shopu, které nám u stávajícího poskytovatele chyběly, a také vzhledem k našim specifickým požadavkům i vstřícný přístup provozovatele k jejich realizaci.

Oceňujeme bezproblémový chod aplikace, průběžnou nabídku nových funkcí systému a rychlý servis a komunikaci při řešení provozních potíží.

Ivan Tománek
spolumajitel / Ekka Gold

05 Koukněte na naše další reference

Máte zájem o spolupráci?

Ozvěte se nám a my vám zdarma zkonzultujeme nejlepší způsob vývoje vašeho nového e‑shopu.

Poptat spolupráci

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Jste agentura zastupující klienta?

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.